28 lutego, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz zostać lepszym blogerem

Blog to coś, co może tylko przynieść Ci korzyści, a nie zaszkodzić, przez większość czasu.

Po ustanowieniu obecności online za pośrednictwem bloga tworzysz dla siebie i swojej firmy więcej potencjalnych obserwujących, których wcześniej nie miałeś. Widzisz, że możesz wiele zyskać, tworząc blog, więc przeczytaj ten artykuł i zobacz, jak blogowanie może ci pomóc.Upewnij się, że masz motywy, wtyczki i szablony przyjazne dla SEO. Umożliwi to bardzo szybkie wczytanie Twojego bloga. Im szybciej coś się ładuje, tym więcej osób będzie chciało na to spojrzeć. Jeśli strona ładuje się zbyt długo, najprawdopodobniej odwiedzający ją po prostu zamknie.Unikaj pisania blogów na tematy, którymi nie jesteś zainteresowany lub o których nic nie wiesz. Odbije się to na twoim piśmie i prawdopodobnie możesz się wydać jako niedoinformowany, ponieważ nie jesteś pewien, o czym piszesz. Może to wyłączyć czytelników i uniknąć ponownego odwiedzania Twojej witryny.Prowadząc bloga, upewnij się, że zadajesz pytania otwarte. Jedną z najskuteczniejszych metod skłonienia ludzi do odpowiedzi na Twoje posty jest po prostu proszenie o to. Pozwól swoim czytelnikom odpowiedzieć na Twoje pytania, zapraszając ich do odpowiedzi z komentarzem. To sprawia, że ​​czują się bardziej zaangażowani, co zwiększa szanse, że zostaną z Tobą.Podczas blogowania upewnij się, że Twój kanał RSS jest tak oczywisty, jak to tylko możliwe. Nie możesz oczekiwać, że inni czytelnicy go znajdą, jeśli zlewa się z całym tekstem na Twoim blogu. Dlatego powinieneś umieścić go w widocznym miejscu na swoim blogu i, jeśli to możliwe, spróbować wykorzystać pomarańczową ikonę RSS.Upewnij się, że Twoje posty nie wywołują odpowiedzi „Jest za długi, więc nie przeczytałem” od czytelników. Badania pokazują, że ludzie szybciej przestają zwracać uwagę podczas czytania w Internecie niż podczas czytania druku. Z tego powodu postaraj się, aby posty zawierały mniej niż 300 słów. Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz zostać lepszym blogerem

Niektóre rodzaje postów, takie jak artykuły naukowe, nie tracą uwagi w takim stopniu, jak inne, więc poznaj swoich odbiorców.Zmniejsz bałagan! Czytelnicy bloga nie są zainteresowani przytłaczającą ilością niepotrzebnych lub niepowiązanych elementów rozpraszających na Twojej stronie.

To odciąga uwagę od głównego celu bloga; Twoje pismo. Aby utrzymać czytelników, ogranicz bałagan do minimum i żyj zgodnie z tą zasadą.Powstrzymaj się od używania projektów blogów, które są podobne do MySpace. Oznacza to używanie bardzo ruchliwych projektów, które mają zbyt dużo treści na ekranie, zbyt wiele animowanych grafik itp. Posiadanie tych ruchliwych projektów bardzo utrudnia czytelnikom czytanie Twojego bloga. W rezultacie prawdopodobnie odejdą.Spróbuj wykonać kilka wyzwań związanych z pisaniem. Pchaj się, wykonując ćwiczenia z pisania. Spróbuj wybrać liczbę słów na każdy post. Spróbuj pisać osobiste historie. Utwórz poradnik. Spróbuj napisać listę 100 pozycji. Napisz określoną liczbę postów w określonym przedziale czasowym. Spróbuj poszerzyć swoje umiejętności poza to, co już posiadasz.Musisz wybrać tematy, którymi pasjonujesz się na swoim blogu. Będziesz wydawał się bardziej szczery i ciekawszy, kiedy będziesz pisać o tematach, które naprawdę Cię pasjonują. Poprawia to kontakty z czytelnikami i zwiększa sukces Twojego bloga.Teraz, po przeczytaniu tego artykułu, powinieneś mieć o wiele lepszy pomysł na to, co chcesz zrobić, jeśli chodzi o blogowanie, aby odnieść sukces w budowaniu obecności w Internecie. Więc zacznij wcześniej niż później, ponieważ kiedy to zrobisz, dajesz sobie również możliwość posiadania obserwujących wcześniej niż później.