23 lipca, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Jasnoszare płytki z efektem kamienia

Jeśli chodzi o materiał wykończeniowy na podłogi, najczęściej wybierane są płytki gresowe, ze względu na ich trwałość, wszechstronność i praktyczność.

Obecnie bardzo chętnie wybierane są płytki gresowe imitujące materiały naturalne, jak drewno czy kamień, które mają wiele zalet, są łatwe do utrzymania w czystości.

Jasnoszare płytki z efektem kamienia

Płytki gresowe imitujące kamienie naturalne

Dawniej naturalne efekty nie były zbyt realistyczne, zwykle miały nienaturalny wygląd, z dużą ilością powtórzeń wzorów. Jednak obecnie płytki imitujące kamień są bardzo wyrafinowane i czasami można mieć trudności z dostrzeżeniem różnicy między płytkami z efektem kamienia a prawdziwym materiałem. Oprócz płytek gresowych z efektem kamienia czy marmuru dostępne są również wykończenia z betonu i cementu, a także drewno i metale. Możemy wybierać z bardzo szerokiej gamy kolorów, wykończeń, rozmiarów i faktur płytek, co pozwala na dowolność aranżacji każdego pomieszczenia zgodnie z gustem i wybranym stylem.

Jeśli chodzi o płytki gresowe, mamy w sprzedaży wiele efektów i wykończeń do wyboru, płytki oferują wiele zalet w porównaniu do materiałów naturalnych. Na przykład surowy beton i cement mogą być bardzo trudne do zainstalowania, więc wykończenie z gresu imitującego ten materiał stanowi bardzo wygodną alternatywę, przy jednoczesnym zachowaniu pożądanych współczesnych betonowych wykończeń podłóg i ścian. Kamienie i drewno są skomplikowane w utrzymaniu, nie można ich również układać we wszystkich pomieszczeniach, natomiast płytki gresowe doskonale sprawdzają się zarówno w kuchni, łazienkach czy przedpokoju, jak i na zewnątrz.

Płytki gresowe są również dostępne z tradycyjnymi efektami kamienia naturalnego, aby nadać pomieszczeniom autentyczny wygląd, lub z wzorami dla tych, którzy szukają czegoś bardziej charakterystycznego dla wyłożonej kafelkami powierzchni. Na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/ICEBERG/7564 znajdziesz jasnoszare płytki z efektem kamienia i ciemnymi żyłkami Egen Iceberg, które możesz zastosować na ścianach i podłogach. Dostępne są dwa duże formaty płytek, 60×120 cm oraz 120×120 cm, są to płytki z wykończeniem matowym.