28 lutego, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Czy filtrowanie wody może być jeszcze prostsze? Wypróbuj Flow Comfort!

System Flow Comfort to świetna alternatywa dla dzbanków filtrujących. Umieszczany pod blatem kuchennym, umożliwia czerpanie wody filtrowanej z dedykowanego kraniku. Flow Comfort oczyszcza kranówkę z chloru, piasku i innych niepożądanych związków chemicznych gwarantując krystalicznie czystą, smaczną i bezpieczną wodę idealną do picia, przegotowania i gotowania. Co więcej, filtr znajdujący się we Flow Comfort ma żywotność aż do 12 miesięcy!

Teraz filtrowanie wody może być jeszcze prostsze! Wszystko za sprawą systemu Flow Comfort. Łatwy montaż, pobór wody filtrowanej prosto z dedykowanego kranu, a na dodatek filtr, którego nie trzeba wymieniać co miesiąc, lecz jedynie co roku! System Flow Comfort jest mniejszy niż stacja podblatowa. Na dodatek, po jego zainstalowaniu nie potrzebujemy żadnych akcesoriów filtrujących. Czysta, zdatna do picia woda płynie prosto z dedykowanego do tego celu kranu.

System Flow Comfort D1 – czy warto go stosować?

Woda przefiltrowana przez system Flow Comfort jest pozbawiona chloru, a także pestycydów, metali ciężkich i zanieczyszczeń mechanicznych. Dodatkowo zmiękcza wodę. Dzięki temu, podczas gotowania czy parzenia kawy w ekspresie znacząco ograniczamy powstawanie kamienia i zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii. Jednocześnie filtr wzbogaca oczyszczoną wodę o potas.

Niewątpliwą zaleta systemu jest to, że filtr znajdujący się we Flow Comfort D1 posiada żywotność aż do 12 miesięcy. Zależy to od poziomu twardości wody. Możemy to z łatwością zmierzyć za pomocą paska do mierzenia poziomu twardości dołączonego do zestawu. Co więcej, o konieczności wymiany filtra przypomni nam wskaźnik LED.

Filtry do wody niwelują smak i zapach chloru czyniąc wodę smaczniejszą i poprawiając smak i zapach przygotowywanych potraw i napojów.

Zestaw Flow Comfort zawiera kran jednodrożny, wkład filtrujący, a także głowicę wkładu filtrującego, inteligentny wskaźnik LED, uchwyt do montażu filtra wody na ścianie i trójnik z zaworem oraz elastyczny wężyk. Dołączony jest również wspomniany wcześniej pasek do badania twardości wody. Więcej informacji znajdziesz na https://dafi.pl/dafi/produkty/filtry-systemowe-dafi/filtr-podzlewowy/.

Jeśli zależy Ci na wygodzie, komforcie i zdrowiu Twojej rodziny system Flow Comfort jest dla Ciebie. Dodatkowo, już od pierwszego dnia będziesz generował oszczędności dzięki zrezygnowaniu z kupowania wody butelkowanej.