28 lutego, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

W gazetkach sieci sklepów Lidl znajdziemy wiele ciekawych promocji

Ulotki i gazetki promocyjne od bardzo dawna są sprawdzoną techniką marketingową i nadal są szeroko stosowane przez wiele różnych firm działających w różnych branżach na całym świecie.

Przetrwały one pomimo konkurencji spowodowanej rozwojem technologii i metodami elektronicznymi, które służą obecnie do promocji produktów i usług. Tak jak książki przetrwały e-czytniki, tak samo ulotki nadal przewyższają elektroniczne metody marketingu ze względu na ich namacalność i łatwą dostępność. Ludzie są znieczuleni na marketing wirtualny, ponieważ po prostu pojawia się on na telefonie, tablecie lub laptopie jako jeszcze jedna strona lub reklama do przewinięcia. Jednak gdy trzymają w dłoniach gazetkę reklamową, mogą być zainteresowani jej treścią i poświęcą trochę czasu na przeczytanie wszystkich zawartych w niej informacji, zamiast po prostu przesuwać tekst na ekranie. Dodatkowo ulotki są dla klientów wygodniejsze do przeglądania, ponieważ na papierze bardzo łatwo jest zaznaczyć interesujące nas pozycje i artykuły, a reklamy elektroniczne mają jednak swoje ograniczenia i nie docierają do takiej ilości odbiorców docelowych, jak w przypadku promocyjnych gazetek, które można dostarczać bezpośrednio do domu klienta. W gazetkach sieci sklepów Lidl znajdziemy wiele ciekawych promocji

Kolejną zaletą marketingu w formie papierowych ulotek jest to, że nie są one zależne od dostawców energii i połączenia z Internetem.

Jeśli wystąpi jakiś problem z połączeniem, klient po prostu nie będzie miał zobaczenia gazetki online, ale zawsze można polegać na ulotkach dostarczanych do domu klienta w formie papierowej. Można w taki sposób dotrzeć do większego grona odbiorów docelowych, a tym samym mieć lepsze szanse na zwiększenie sprzedaży artykułów, które obecnie sklep oferuje w promocji po niższej cenie. Wiele osób regularnie odwiedza sklepy popularnej sieci Lidl i zaopatruje się tam w niezbędne artykuły codziennego użytku, jak i ubrania, buty, bieliznę, owoce, kwiaty, a nawet meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj gazetki lidl pojawiają się raz w tygodniu, a czasem mamy dwie różne obowiązujące oferty w tym samym czasie, dlatego warto gazetki reklamowe tego sklepu przeglądać regularnie.