28 lutego, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Koszule męskie na różne okazje

Każdy mężczyzna ma w swojej szafie kilka koszul, są te koszule bardziej oficjalne które zakładamy do garnituru, ale także koszule które nosimy na co dzień, warto zwrócić uwagę iż w zależności od okazji koszulę będą zapięte pod szyję, przykładowo kiedy zakładamy krawat, lub też kiedy nosimy koszulę bez krawata.

wówczas możemy zostawić górny guzik rozpięty. Dobór odpowiedniej koszuli męskiej nie jest łatwy, możemy zwrócić uwagę na różne oznaczenia co do wielkości przez różne firmy, czasem także możemy spotkać się z wielkością koszuli wyznaczonej przez obwód kołnierza lub też obwód klatki piersiowej.

Jak prawidłowo dopasować koszulę męską?

Najważniejszym aspektem przy wyborze koszuli jest upewnienie się, że jest ona odpowiednio dopasowana. Pierwszym krokiem do wyboru odpowiedniego dopasowania jest zmierzenie. W przypadku kiedy zakładamy koszule, powinniśmy upewnić się że nie będzie ona zbyt ciasna, dobrym pomysłem po zapięciu koszuli na wszystkie guziki będzie włożenie palca do kołnierza jeżeli wejdzie tam bez problemu, wówczas koszula jest dobrze dobrana, chodzi o to aby kołnierz nie uciskał nas, nie powodował problemów z oddychaniem. Z kolei kołnierzyk zbyt szeroki będzie powodował iż koszula nie będzie wyglądała atrakcyjnie, podobnie jeżeli założymy krawat cała stylistyka będzie nieodpowiednia.
Koszule męskie czarne

Jak wybrać najlepszy krój koszuli?

Koszula powinna przylegać dobrze do tułowia, powinna być na tyle długa abyśmy mogli włożyć ją w spodnie, powinna wówczas opinać odpowiednio nasze ciało. Warto pamiętać aby była to długa koszula i nie wychodziła z naszych spodni, Dlatego też należy dobrać odpowiednią długość, oczywiście zwracamy też szczególną uwagę na materiał z jakiego jest produkowana, powinna to być o bawełna, a w okresie letnim można z powodzeniem nosić koszule lniane, mniej oficjalne. Dobra koszula powinna także poddawać się prasowaniu, łatwo się prać, dzięki temu będziemy mieli mniej problemów z obsługą naszej garderoby. Kolorystyka obecnie jest coraz bardziej śmiała, mężczyźni wykorzystują coraz częściej kolory beżowe, kremowe zatem można testować różne kolorystyki naszego wyglądu. W przypadku garnituru będziemy musieli zwrócić uwagę na dopasowanie koszuli do marynarki, oraz krawata, dzięki temu będziemy mogli ją otrzymać jeden ciekawy efekt stylistyczny.

Sprawdzaj oznaczenia na metkach

Zwracamy uwagę na oznaczenia jeżeli chodzi o rozmiary koszul możemy spotkać się ze znaczeniem Slim, oznacza to że koszula przeznaczona jest dla mężczyzn szczupłych, którzy mają szczupłe barki, wówczas koszula ta posiada mniejsze wcięcie w talii, jest to fason bardziej prosty. Jeżeli jesteśmy mężczyzną o typowej sylwetce, wówczas koszula może być nieco szersza w ramionach, posiadać pewne wcięcie w biodrach.

Oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę aby cała nasza stylizacja stanowiła jeden ciekawy zestaw, wówczas będziemy wyglądali elegancko i modnie. Możemy poszukiwać ciekawych pomysłów na nasz styl w Internecie, na stronie https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/jakie-koszule-meskie-beda-modne-w-2020/64994 znajdziemy interesujący artykuł na temat mody męskiej, dowiemy się w jaki sposób dobierać koszulę, jakie kolory, jakie fasony koszul są obecnie na topie.