26 maja, 2024

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Jak zadbać o koła w swoim samochodzie?

Czy koła w samochodzie mogą być wizytówką mężczyzny? Jeśli w samochodzie zadbane są jedynie koła, a nie cały samochód to może jedynie negatywnie świadczyć o właścicielu.

Jeśli dbamy o samochód powinniśmy to robić kompleksowo, czyszcząc wszystkie możliwe powierzchnie, która są w samochodzie, takie jak powierzchnie lakierowana, szyby, reflektory czy też koła, a więc opony i felgi. Jak jednak skutecznie dbać o koła w samochodzie, by nie musieć robić tego każdego tygodnia od podstaw?

Jak zadbać o koła w swoim samochodzie?

Pielęgnację kół powinniśmy zacząć przede wszystkim od porządnego ich umycia.

Obecnie na rynku jest dostępnych mnóstwo środków, które skutecznie myją wstępnie zarówno powierzchnię samych felg jak również opon. Pierwszym krokiem jest usunięcie najgorszych zabrudzeń. W dalszej części procesu czyszczenia kół powinniśmy się skupić na dobraniu odpowiedniego środka czyszczącego do typu naszej felgi. Najczęściej występującymi felgami są felgi aluminiowe. Na rynku jest dostępne szerokie spektrum produktów chemicznych, które pozwolą na dokładne doczyszczenia felg. Pamiętajmy o tym, by dobrać odpowiednią gąbkę do czyszczenia felg, nie powinna to być szczotka o twardym włosiu, która mogłoby się wydawać, że byłaby idealna do usunięcia pyłu z klocków hamulcowych. Niestety nic bardziej mylnego. Do tego typu zabrudzeń powinno się użyć tak zwanego deironizera, ponieważ szczotka mogłaby uszkodzić powierzchnie lakierowana. Również do samych opon, a więc gumy, znajdziemy specjalne dedykowane środki czyszczące. Po dokładnym oczyszczeniu zarówno felgi jak i opony powinniśmy zastosować odpowiednią powłokę ochronną do powierzchni lakierowanych, a także specjalny „dressing”, który zapewni gumie ochronę przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, szczególnie zimą. Wszystkie profesjonalne, potrzebne do tego procesu czyszczenia produkty znajdzie na stronie https://detailingstore.pl/17-pielegnacja-kol. Ilość obecnie dostępnych produktów jest dla nas komfortowe, ponieważ możemy przebierać zarówno w ofertach cenowych jak i pod względem pojemności danych produktów.