28 września, 2021

eHandelOnline.pl

Czym warto handlować w sieci?

Kiedy rozpoczynają się w tym roku Igrzyska Olimpijskie w Tokio?

Niebawem rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Po rocznym odroczeniu z powodu pandemii koronawirusa najlepsi sportowcy świata przybywają do stolicy Japonii, aby uczestniczyć w 33 różnych dyscyplinach sportowych w nadziei na zdobycie złotego medalu olimpijskiego. Ceremonię rozpoczęcia zaplanowano na 23 lipca, a zakończenie na 8 sierpnia, czekają nas zatem ponad dwa tygodnie sportowych emocji.

Kiedy rozpoczynają się w tym roku Igrzyska Olimpijskie w Tokio?

Wielu kibiców uważnie przegląda terminarz olimpiady 2021

Po tak długim oczekiwaniu sportowcy i kibice są podekscytowani tym wydarzeniem, które zbliża się coraz bardziej. Przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w dniach 21 i 22 lipca odbędą się niektóre mecze piłki nożnej i softballu, ale ceremonia otwarcia 23 lipca będzie oficjalnym rozpoczęciem Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2021 roku. Ceremonia trwa około czterech godzin, rozpocznie się o godzinie 20 czasu lokalnego i potrwa do północy, kibice z Europy będą oglądali ceremonię w godzinach od 12 do 15. Eliminacje do strzelania z łuku i wioślarstwa rozpoczną się 23 lipca.

Igrzyska Olimpijskie 2021 odbędą się w Tokio w Japonii, a kraj otrzymał kandydaturę na organizację igrzysk w 2013 roku. Igrzyska Olimpijskie pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa zostały przesunięte na rok 2021. W całej Japonii znajdują się 42 obiekty olimpijskie, warto online poszukać terminarza igrzysk z pełną listą sportów, które będą się tam odbywać każdego dnia. Kibicom z pewnością nie zabraknie wydarzeń do obejrzenia, od popularnych zawodów pływackich i gimnastycznych po lekkoatletykę i sporty zespołowe. Większość ważnych zawodów pływackich ma się odbyć w pierwszym tygodniu, podczas gdy zawody lekkoatletyczne będziemy oglądać w drugiej połowie trwania Igrzysk Olimpijskich.

Jeśli interesuje cię olimpiada 2021 terminarz, który znajdziesz online, to świetny sposób, aby nie przegapić ulubionych zawodów sportowych. Są w nim dokładnie rozpisane poszczególne dni oraz godziny rozpoczęcia i zakończenia rozgrywek z poszczególnych kategorii.